` زیبا فود | تخفیف های طلایی در سفارش اینترنتی غذا، نان، میوه، گوشت، شیرینی، آجیل، کالا - جستجو

راهنمای پنل


دانلود برنامه ویندوزی: دانلود


در صورتیکه اطلاعات لازم در مورد چگونگی نصب ندارید از یک متخصص کامپیوتر کمک بگیرید.

در صورت هرگونه مشکل و خطا برنامه را از سیستم حذف کرده و دوباره نصب نمایید.


 نصب برنامه

برنامه را از اینجا دانلود نمایید و سپس روی فایل دانلود شده راست کلیک نموده و گزینه

 Extract to Qazvin Food

را انتخاب نمایید تا فایل از حالت فشرده خارج شود، سپس فولدر

 Qazvin Food

را باز کرده و روی

 QazvinFood.exe
کلیک کنید.در پنجره باز شده گزینه Yesرا انتخاب کنید.

در این قسمت نام کاربری و رمز عبور که برای شما پیامک شده بود وارد نمایید سپس دکمه ورود را بزنید. در مرحله بعد کد تایید برای شما پیامک میشود، آن را وارد کرده و دکمه تایید را بزنید. شما با موفقیت وارد حساب کاربری خود شده اید. از این پس با روشن کردن سیستم برنامه قزوین فود به طور خودکار باز میشود. همچنین برنامه در قسمت پایین سمت راست صفحه در کنار ساعت قابل دسترسی می باشد.استفاده از برنامه

روی آیکن برنامه کلیک کنید تا نوار ابزار باز شود.

·        تنطیمات: با کلیک روی تنظیمات پنجره ای باز میشود که امکان باز و بسته کردن سفارشگیری، تغییر صدای زنگ در هنگام اعلام سفارش جدید، تغییر تنظیمات چاپ فاکتور و انتخاب چاپگر متصل به سیستم را به شما میدهد. توجه داشته باشید که پس از هرگونه اعمال تغییرات در این قسمت دکمه ثبت را بزنید. برای چاپ فاکتور حتما باید در این قسمت بر روی "تنظیم نشده است" کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود چاپگر یا پرینتر مورد نظر خود را انتخاب نمایید سپس دکمه انتخاب را بزنید و در آخر دکمه ثبت را بزنید.

* برای چاپ هزینه ارسال و قیمت روی فاکتور می توانید تیک آن ها را در این قسمت فعال نمایید و سسپس دکمه ثبت را بزنید.

·        کل سفارشات: در این قسمت کل سفارشات به صورت روزانه نمایش داده میشوند. زمانی که سفارش جدید داشته باشید برنامه زنگ هشدار زده و پنجره لیست سفارشات باز میشود و اطلاعات سفارش دهنده و نوع سفارش (آنلاین یا نقدی) را نمایش میدهد. برای اعلام دریافت سفارش به قزوین فود، دکمه "متوجه شدم" را بزنید. با کلیک روی "علامت چاپ" میتوانید فیش سفارش را چاپ نمایید و با کلیک روی "جزییات" میتوانید موارد سفارش داده شده، اطلاعات دقیق مشتری و سفارش، نوع سفارش، توضیحات مشتری را مشاهده نمایید.

* واحدهایی که با ویندوز  10 کار میکنند حتما توجه داشته باشند که برای چاپ فیش هر بار باید پس از کلیک روی علامت چاپ و باز شدن پنجره از قسمت بالای صفحه گزینه Print را انتخب نموده و نام چاپگر موردنظر را انتخاب نمایند.
پس از آماده شدن سفارش روی " تحویل به " کلیک کرده تا پنجره زیر باز شود سپس نام پیکی که سفارش را تحویل خواهد داد انتخاب کنید و دکمه ذخیره را بزنید تا به صورت خودکار پیامکی با این متن برای مشتری ارسال گردد:


سفارش شما آماده شد و هم اکنون به پیک برای ارسال به آدرس شما تحویل و تا چند دقیقه دیگر به دستتان خواهد رسید.